Paskelbti I-ojo Žaliosios olimpiados etapo nugalėtojai

2017-05-09

Balandžio 30-ąją dieną baigėsi I-asis Žaliosios olimpiados etapas, kurio metu 250 mokyklų rūšiavimo ir perdirbo atliekas bei taupė gamtinius resursus - vandenį bei elektrą. Suskaičiavus mokyklų rezultatus bei įvertinus kūrybinių užduočių atlikimą, skelbiamas II Žaliosios olimpiados etapo dalyvių sąrašas.

II-ajame etape kviečiama dalyvauti 82 mokyklas atstovaujančias 6 asmenų komandas, kurios dėl kelialapio į finalą bei pagrindinio prizo - kelionės į Vokietiją - susikaus net 9 visoje Lietuvoje vyksiančiuose renginiuose. Pusfinalių metu bus atrinkta 10 finalisčių komandų, dar 2 turės galimybę kelialapį laimėti atlikdamos papildomas vasaros užduotis.


Pusfinalio renginiai vyks ir juose susitiks:


Gegužės 16 d., 11 val., Alytaus Putinų gimnazijoje

  • Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla
  • Druskininkų „Saulės“ pagrindinė mokykla
  • Varėnos r. A. Ryliškio pagrindinė mokykla
  • Varėnos r. Žilinų pagrindinė mokykla
  • Alytaus r. Butrimonių gimnazija
  • Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija
  • Lazdijų r. Kapčiamiesčio E. Pliaterytės mokykla
  • Lazdijų Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazija
  • Lazdijų r. Šventežerio mokykla
  • Birštono gimnazija


Gegužės 17 d., 11 val., Šiaulių universiteto bibliotekoje

  • Šiaulių r. Voveriškių mokykla
  • Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla
  • Šiaulių r. Aukštelkės mokykla
  • Panevėžio rajono Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla
  • Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija
  • Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija
  • Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės Bitės gimnazija
  • Pasvalio Svalios pagrindinė mokykla
  • Joniškio žemės ūkio mokykla


Gegužės 19 d., 10 val., Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazijoje

  • Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija
  • Anykščių r. Traupio pagrindinė mokykla
  • Utenos r. Molėtų gimnazija
  • Ukmergės r. Veprių pagrindinė mokykla
  • Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija
  • Ukmergės Senamiesčio pagrindinė mokykla
  • Ukmergės „Šilo“ pagrindinė
  • Ukmergės Antano Smetonos gimnazija


Gegužės 22 ir 23 dienomis*, 12 val., Kauno „Santaros“ gimnazijoje

  • Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla
  • Kauno „Saulės“ gimnazija
  • Kauno r.  Neveronių gimnazija
  • Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija
  • Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija
  • Prienų "Žiburio" gimnazija
  • Kauno taikomosios dailės mokykla
  • Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla
  • Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla
  • Kauno technikos profesinio mokymo centras
  • Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla
  • Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla
  • Elektrėnų savivaldybės Kietaviškių pagrindinė mokykla
  • Trakų r. Aukštadvario gimnazija
  • Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla


Gegužės 24 d., 11 val., Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje

  • Plungės rajono Šateikių pagrindinė mokykla
  • Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinė mokykla
  • Klaipėdos licėjus
  • Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija
  • Skuodo rajono Ylakių gimnazija
  • Mažeikių r. Sedos Vytauto Mačernio gimnazija
  • Plungės r. Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija
  • Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija
  • Tauragės rajono Pagramančio pagrindinė mokykla
  • Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija


Gegužės 25 d., 11 val., Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinėje mokykloje

  • Raseinių r. Ilgižių mokykla-daugiafunkcis centras
  • Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazija
  • Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla
  • Raseinių r. Ariogalos gimnazija
  • Raseinių r. Šiluvos gimnazija
  • Šakių „Varpo“ mokykla
  • Šakių r. Plokščių mokykla – daugiafunkcis centras
  • Tauragės r. Skaudvilės  gimnazija
  • Tauragės „Aušros“ pagrindinė mokykla
  • Tauragės „Versmės“ gimnazija


Gegužės 29 ir 30 dienomis*, 11 val., Vilniaus universiteto bibliotekos mokslinės komunikacijos ir informacijos centre (MKIC)

  • Vilniaus Pilaitės gimnazija
  • Vilniaus geležinkelio transporto ir verslo paslaugų mokykla
  • Vilniaus Simono Konarskio mokykla
  • Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazija
  • Vilniaus Žirmūnų gimnazija
  • Vilniaus r. Rudaminos „Ryto“ gimnazija
  • Vilniaus J. Lelevelio inžinerijos mokykla
  • Vilniaus šv. Kristoforo gimnazija
  • Vilniaus Simono Daukanto gimnazija
  • Šalčininkų r. Kalesninkų L. Narbuto gimnazija
  • Šalčininkų rajono Eišiškių gimnazija
  • Vilniaus Žvėryno gimnazija
  • VšĮ Vilniaus statybininkų rengimo centras, Fabijoniškių skyrius
  • Šalčininkų Jano Sniadeckio Gimnazija
  • Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus
  • Vilniaus „Juventos“ gimnazija
  • Čiobiškio pagrindinė mokykla Širvintų r.
  • Švenčionių progimnazija
  • Vilniaus Radvilų gimnazija
  • Vilniaus r. Juodšilių „Šilo“ gimnazija


* Informacija, kuri mokykla, kurią dieną dalyvaus pusfinalyje bus patikslinta ir atsiųsta asmeniškai.