Skelbiame patekusius į nacionalinės Žaliosios olimpiados pusfinalius

2018-04-15

Peržiūrėjus ir suskaičiavus nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ užduoties rezultatus, skelbiame mokyklas, patekusias į pusfinalius:


1. Lazdijų r. Seirijų A. Žmuidzinavičiaus gimnazija.

2. Alytaus r. Butrimonių gimnazija.

3. Alytaus r. Miroslavo gimnazija.

4. Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija.

5. Šakių Varpo mokykla.

6. Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinė mokykla.

7. Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla.

8. Šakių r. Plokščių mokykla-daugiafunkcis centras.

9. Šakių r. Gelgaudiškio pagrindinė mokykla.

10. Vilkaviškio r. Paežerių pagrindinė mokykla.

11. Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinė mokykla.

12. Alytaus r. Pivašiūnų gimnazija.

13. Kauno r. Neveronių gimnazija.

14. Prienų r. Balbieriškio pagrindinė mokykla.

15. Raseinių r. Ariogalos gimnazija.

16. Raseinių r. Šiluvos gimnazija.

17. Kaišiadorių r. Kruonio gimnazija.

18. Prienų „Žiburio“ gimnazija.

19. Raseinių Prezidento Jono Žemaičio gimnazija.

20. Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija.

21. Kėdainių profesinio rengimo centras.

22. Kauno „Saulės“ gimnazija.

23. Vilkijos Žemės ūkio mokykla.

24. Kulautuvos pagrindinė mokykla.

25. Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija.

26. Kretingos r. Grūšlaukės mokykla-daugiafunkcis centras.

27. Kretingos r. Vydmantų gimnazija.

28. Gargždų „Kranto“ pagrindinė mokykla.

29. Palangos Vlado Jurgučio pagrindinė mokykla.

30. Plungės „Saulės“ gimnazija.

31. Plungės r. Platelių gimnazija.

32. Plungės r. Šateikių pagrindinė mokykla.

33. Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija.

34. Mažeikių Politechnikos mokykla.

35. Telšių r. Nevarėnų pagrindinė mokykla.

36. Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija.

37. Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija.

38. Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija.

39. Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija.

40. Rokiškio r. Kamajų Antano Strazdo gimnazija.

41. Viešoji įstaiga Kuršėnų politechnikos mokykla.

42. Šiaulių Didždvario gimnazija.

43. Šiaulių r. Kuršėnų Pavenčių mokykla-daugiafunkcis centras.

44. Joniškio Žemės ūkio mokykla.

45. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla.

46. Radviliškio r. Baisogalos gimnazija.

47. Panevėžio m. „Šaltinio“ progimnazija.

48. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės Bitės gimnazija.

49. Molėtų gimnazija.

50. Anykščių r. Traupio pagrindinė mokykla.

51. Ignalinos r. Didžiasalio „Ryto“ gimnazija.

52. Ignalinos r. Naujojo Daugėliškio mokykla-daugiafunkcis centras.

53. Vilniaus r. Paberžės „Verdenės“ gimnazija.

54. Ukmergės technologijų ir verslo mokykla.

55. Vilniaus „Laisvės“ gimnazija.

56. Švenčionių rajono Pabradės „Ryto“ gimnazija.

57. Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija.

58. Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus.

59. Riešės gimnazija.

60. Vilniaus Saulėtekio mokykla-daugiafunkcis centras.

61. Trakų r. Rūdiškių gimnazija.

62. Šalčininkų J. Sniadeckio gimnazija.

63. Vilniaus r. Zujūnų gimnazija.

64. Vilniaus r. Juodšilių „Šilo“ gimnazija.

65. Trakų r. Aukštadvario gimnazija.

66. Vilniaus r. Pakenės Č. Milošo pagrindinė mokykla.

67. Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija

68. Vilniaus r. Nemenčinės Gedimino gimnazija.

69. Vilniaus Jono Basanavičiaus gimnazija.

70. Ukmergės r. Veprių pagrindinė mokykla.

71. Vilniaus Simono Daukanto gimnazija.

72. Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija.


Sveikiname  atkakliai siekusius savo tikslo! Daugiau informacijos apie „Žaliosios olimpiados“ pusfinalius – netrukus.